O firmie

Firma „SOLID-BUD skład budowlany” istnieje od 2007 roku. Handlujemy całym asortymentem towarów potrzebnych na budowie, począwszy od fundamentów (beton, bloczki, izolacje), a na kominach kończąc (Schiedel, Presto).

Tak długa obecność na rynku pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia, które dzisiaj przekłada się na fachową, rzetelną i kompleksową obsługę naszych Klientów oraz konkurencyjne ceny.

Posiadamy na miejscu mieszalnię tynków i farb elewacyjnych. Przygotowanie tynku akrylowego, silikatowego lub silikonowego to kwestia kilku godzin.

Aby maksymalnie skrócić czas realizacji dużych zamówień rozbudowaliśmy flotę transportową. Na placu w gotowości są dwa podnośniki widłowe, a dwa zestawy ciężarowe wyposażone w dźwigi typu HDS dostarczają towar bezpośrednio na plac budowy.

Przy kompleksowej obsłudze inwestycji mamy sprawdzony system współpracy z Klientem. Firma wykonawcy (upoważniona przez inwestora osoba) zamawia potrzebny towar i potwierdza jego odbiór. Inwestor otrzymuje osobiście lub e-mailem na bieżąco dokumenty WZ do wglądu, a rozlicza się raz w tygodniu.

 
isover.gif wienerberger.gif ursa.gif leier.gif knauf.gif presto.gif nuvatherm.jpg rockwool.jpg roben.gif atlas.gif

Transport zakupionych materiałów budowlanych na terenie miasta Legionowo i w okolicy GRATIS !!!